Usługi

Stomatologia zachowawcza

W trakcie wizyty kontrolnej sprawdzimy, czy zdrowe masz wszystkie zęby. Podzielimy się wiedzą z zakresu codziennej pielęgnacji jamy ustnej – w jaki sposób można zachować piękny i zdrowy uśmiech na dłużej. Wyleczymy zmiany próchnicowe stosując najnowocześniejsze technologie i materiały.

Ortodoncja

Aparat na zęby to przepustka do spontanicznego uśmiechu. Zakładając go, masz świadomość, że już tylko czas dzieli Cię od równych, pięknych i zdrowych zębów.
Nasze usługi w zakresie ortodoncji obejmują diagnostykę wad zgryzu dzieci i dorosłych, indywidualny wybór najlepszego soposobu leczenia (ruchomego bądź stałego aparatu ortodontycznego) oraz fachowe konsultacje w trakcie trwania całej terapii ortodontycznej.
Zostaniesz również poinstruowany na temat właściwej higieny jamy ustnej i aparatu, aby uniknąć problemów z próchnicą i kamieniem nazębnym.

Protetyka

Dzięki dobrej opiece protetycznej można nadal cieszyć się uśmiechem, nawet po utracie lub uszkodzeniu naturalnego uzębienia.
LaserDent wykonuje pełen zakres usług protetycznych – oferujemy najwyższej jakości protezy, mosty, korony, a także korony na implantach. Wykonujemy korony tradycyjne i pełnoceramiczne.

Korzystamy z nowoczesnych i bezpiecznych materiałów wykonanych w technologii CAD/CAM, biokompatybilnych, hipoalergicznych z tlenku cyrkonu i glinu (pracujemy na materiałach firmy DeguDent).
Pomożemy przywrócić Ci piękny, naturalny uśmiech.

Endodoncja

Ratujemy zęby nawet z najgorszych opresji i przedłużamy ich żywotność. Znacząco skracamy czas trwania leczenia wybierając optymalne i bezbolesne metody, aby uśmiech jak najszybciej zagościł na Twojej twarzy. W naszym gabinecie możesz również skorzystać z leczenia pod mikroskopem zabiegowym, co daje dużą precyzję przy leczeniu kanałowym.

Chirurgia

Nasi pacjenci nie zaznają bólu i dyskomfortu – znamy Wasze lęki. Cechujemy się wyrozumiałością, skutecznością oraz profesjonalizmem. Twój uśmiech to dla nas prawdziwy skarb, dlatego o nic się nie martw, tylko przyjdź.

Laseroterapia

Już od wielu lat „leczymy światłem”. Lasery to niezwykle precyzyjne narzędzia, które uratowały niejeden uśmiech.

Laser umożliwia bezdotykowe wykonanie zabiegów tradycyjnego borowania zębów, a także drobne zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej – dotyczące dziąseł, warg czy języka. Pacjenci odczuwają takie zabiegi bardziej komfortowo, ponieważ zastosowanie lasera zmniejsza ból i przyspiesza gojenie ran.

Stomatologia dziecięca

Mali pacjenci darzeni są przez nas szczególną troską, ponieważ nie chcemy pozostawić w ich pamięci nieprzyjemnych wspomnień. Dążymy do tego, aby gabinet kojarzył się wyłącznie z prawdziwym uśmiechem na twarzy, dlatego na koniec każdego spotkania dziecko wynagradzane jest drobnym upominkiem oraz dyplomem odwagi.

Periodontologia

Stany zapalne wokół dziąseł to popularny problem, który jest jedną z przyczyn przedwczesnej utraty spontanicznego uśmiechu. LaserDent leczy choroby przyzębia i jamy ustnej. Jeśli cierpisz z powodu np. paradontozy, krwawiących dziąseł, czy rozchwianych zębów – nie czekaj, umów się na wizytę już dziś.

Stomatologia estetyczna

Pozwól nam zadbać o Twoje zęby i ich piękny wygląd. Możesz cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem znacznie dłużej, ponieważ zabiegi oferowane przez LaserDent dają gwarancję trwałego efektu estetycznego i zdrowotnego. Uśmiechaj się bez skrępowania już dziś!

Radiologia

Posiadamy doskonale wyposażone pracownie RTG. Zapewniają one wysokiej jakości zdjęcia przydatne do postawienia diagnozy i prowadzenia prawidłowego oraz komfortowego leczenia.

Mikroskop zabiegowy

W naszym gabinecie przy ul. Rembielińskiej 6a możecie państwo skorzystać z leczenia pod mikroskopem zabiegowym, co daje dużą precyzję przy leczeniu kanałowym, a także pozwala na skrócenie cyklu leczenia kanałowego, daje większy komfort leczenia i lepsze efekty, zmniejsza ryzyko występowania powikłań i pozwala na uratowanie nawet „trudnych” zębów.