Nagroda – Oral-B Professional Care 5000 Triumph

Konkurs Laserdent

Jesiennej depresji mówimy stanowczo nie. Zrobimy wszystko, aby przekonać Cię – dentyści to fajni goście!

Wyślij ich na tor kartingowy, niech skaczą na bungee, niech wytresują słonia!
Co jeszcze? Zwycięski pomysł zrealizuje ekipa najlepszych na świecie dentystów gotowych na największe wyzwania.
A ty wygrasz profesjonalną elektryczną szczoteczkę do zębów Oral-B Professional Care 5000 Triumph , żeby śmiać się jeszcze pewniej.

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Professional Care 5000 Triumph

[one_half position=””]
Oral-B-PC-5000-Triumph
[/one_half]

[one_half position=”last”]

Jedyna szczoteczka z oddzielnym, bezprzewodowym panelem Smart Guide pomagającym osiągnąć najlepsze rezultaty szczotkowania zębów. W celu skutecznego usunięcia płytki nazębnej technologia 3D Cupping Action zapewnia 40 000 ruchów pulsacyjnych i 8 800 ruchów oscylacyjnych na minutę. Dzięki systemowi kontroli nacisku Triple Action oraz ergonomicznemu kształtowi szczoteczka wskazuje miejsca szczotkowania i informuje czy siła nacisku nie jest zbyt duża. Dostosowując swoją prędkość pracy, szczoteczka ta zapewnia najlepsze rezultaty czyszczenia.
[/one_half]

 • Trybów szczotkowania zębów: codzienne czyszczenie, wybielanie, delikatne czyszczenie wrażliwych zębów, masowanie, dokładne czyszczenie
 • Delikatne czyszczenie: zalecane dla wrażliwych zębów
 • Urządzenie do pomiaru nacisku zapewnia prawidłowy nacisk szczoteczki na zęby, dzięki czemu dziąsła są chronione przed zbyt intensywnym szczotkowaniem
 • Optymalne czyszczenie z panelem Smart Guide, wyposażonym w system gwiazdek pomocny w szczotkowaniu zębów w zalecanym czasie 2 minut
 • Czyści trudnodostępne miejsca w trybie dokładnego czyszczenia

Główne cechy

 • Technologia

  Technologia

  Aby zapewnić optymalne rezultaty, szczoteczka Triumph 5000 usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż szczoteczki manualne, wykonując 40,000 ruchów pulsacyjnych na minutę oraz 8800 ruchów oscylacyjnych na minutę. Pulsując, szczoteczka delikatnie rozbija płytkę nazębną, która następnie jest wymiatana dzięki oscylacji z boku na bok.
 • 5 łatwych w użyciu trybów czyszczenia pozwoli Ci dobrać własny sposób szczotkowania zębów

  5 łatwych w użyciu trybów czyszczenia pozwoli Ci dobrać własny sposób szczotkowania zębów

  Codzienne czyszczenie: wyjątkowe czyszczenie zębów i dziąseł Masaż: delikatna stymulacja dziąseł Delikatne czyszczenie: delikatne, lecz dokładne czyszczenie wrażliwych miejsc Polerowanie: polerowanie i naturalne wybielanie zębów w celu usunięcia przebarwień Dokładne czyszczenie: by uzyskać to poczucie czystości jak po wizycie u dentysty
 • Bezprzewodowy SmartGuide

  Bezprzewodowy SmartGuide

  Bezprzewodowy Smart Guide synchronizuje się ze szczoteczką dając w czasie rzeczywistym informację o przebiegu szczotkowania, która pomoże Ci szczotkować zęby dokładnie i delikatnie. Zawiera motywujący wielogwiazdkowy system nagradzania: 5 gwiazdek, które zapalają się jedna po drugiej podczas szczotkowania. Jeśli szczotkowanie przebiega prawidłowo podczas rekomendowanych przez dentystów 2 minut, nagrodą jest 5 gwiazdek.
 • Timer szczotkowania

  Timer szczotkowania

  Pomaga szczotkować zęby przez dwie minuty, zgodnie z zaleceniami dentystów.
 • Wizualny alarm nacisku

  Wizualny alarm nacisku

  Smart Guide wysyła wizualne ostrzeżenie jeśli zęby szczotkowane są zbyt mocno, dzięki czemu zapewnia kontrolę nad szczotkowaniem i chroni dziąsła. Sygnał wskazujący zmianę miejsca szczotkowania: po upływie 30 sekund urządzenie daje sygnał by zmienić szczotkowany obszar, dzięki czemu wszystkie cztery partie jamy ustnej są czyszczone z tą samą dokładnością.
 • Potrójny system kontroli nacisku

  Potrójny system kontroli nacisku

  Ten inteligentny system wykrywa zbyt duży nacisk szczoteczki na zęby i sygnalizuje to na trzy różne sposoby. Sygnał dźwiękowy – jeśli zęby szczotkowane są zbyt mocno ustają ruchy pulsacyjne szczoteczki, co zmienia dźwięk działającej szczoteczki – jest to dźwiękowy sygnał zbyt dużego nacisku szczoteczki na zęby. Sygnał wizualny – miganie czerwonego paska zintegrowanego z uchwytem szczoteczki oraz informacja na urządzeniu Smart Guide Sygnał sensoryczny – system aktywne przechodzi w tryb delikatnego szczotkowania, redukując prędkość ruchów.
 • Końcówki szczoteczki w zestawie

  Końcówki szczoteczki w zestawie

  Końcówka szczoteczki Oral-B Sensitive zapewnia delikatne szczotkowanie idealne dla wrażliwych zębów i dziąseł. Wyposażona jest również we włókna Indicator, które blaknąc sygnalizują konieczność wymiany.
  Końcówka szczoteczki Oral-B FlossAction jest wyposażona we włókna MicroPulse, które wnikają głęboko między zęby i wymiatają płytkę nazębną. Zapewnia klinicznie lepszą czystość w porównaniu z końcówką do szczoteczek do zębów Oral-B Precision Clean.
  Końcówka szczoteczki Oral-B 3D White jest przeznaczona do delikatnego usuwania przebarwień z powierzchni zębów. Wyposażona w zainspirowaną przez dentystów gumową polerującą nasadkę, dzięki której zęby stają się naturalnie bielsze.
 • Bateria

  Bateria

  Uchwyt z akumulatorem nie wymagającym ładowania nawet do 7 dni (przy szczotkowaniu 2 razy dziennie przez 2 minuty)

  Informacje o szczoteczce i zdjęcie produktu: http://www.instytut.pl/pl-PL/produkty-do-higieny-i-pielegnacji-jamy-ustnej/elektryczna-szczoteczka-do-zebow-oral-b-professional-care-5000-triumph/

Dodaj komentarz